pickupvisa pickupvisa .

pickupvisa

آيا از پروژه عدن انگليس ديدن كرده ايد؟

پروژه عدن انگليس

در اين مطلب ميخواهيم شما را با مكاني متفاوت در انگلستان آشنا كنيم.اين مكان پروژه عدن انگليس است،اين مجموعه به عنوان بزرگترين گلخانه جهان در كتاب ركوردهاي گنيس ثبت شده‌ است.براي كسب اطلاعات بيشتر با ما باشيد.

آشنايي با پروژه عدن انگليس

باغ عدن يا پروژه عدن انگليس (به انگليسي: Eden Project) به عنوان بزرگترين گلخانه جهان در كتاب ركوردهاي گنيس ثبت شده‌است. اين باغ از مهمترين پروژه‌هاي ساختمانهاي هزاره مي‌باشد. باغ عدن در محوطه يك معدن ۱۶۰ ساله قديمي به شكل ۳ سازه حبابي شكل بسيار بزرگ ساخته شده است. در هريك از اين ۳ گلخانه حبابي شكل ۳ گونه مختلف شرايط آب و هوايي شامل جنگل باراني مديترانه‌اي و يكي از آن‌ها شرايط آب و هوايي همان محيط طراحي و شبيه‌سازي شده است.شما ميتوانيد با گرفتن وقت سفارت انگليس و سفر به اين كشور از زيبايي هاي اين مجموعه ديدن كنيد.پروژه عدن انگليس 2

معماري پروژه عدن انگليس

معماري اين باغ بر عهدهٔ نيكولاس گريمشاو بوده است و تاريخ آغاز ساخت پروژه، ژانويه سال ۱۹۹۶ ميلادي بوده است.پروژه عدن انگليس 3

خصوصيات پروژه عدن انگليس

در سازه اين گلخانه از هيچ ستوني استفاده نشده و از شاهكارهاي معماري به حساب مي‌آيد. ارتفاع اين سقف در حدي است كه امكان اينكه ۱۱ اتوبوس دو طبقه بر روي هم قرار بگيرد را دارد. پوشش گلخانه درون قابهاي شش ضلعي قرار گرفته و از جنس پليمر ETFEاست اين پليمرپوشش‌هاي روي گلخانه كه درون قابهاي شش ضلعي با قطر ۹متر قرار گرفته‌اند از جنس نوعي پليمر به نام ETFEاست كه خواص جالبي دارد.

اين ماده مي‌تواند در روز گرما را بگيرد و در شب آن را پس دهد. همچنين اين پليمرها شفاف و قابل بازيافت است و حداقل ۳۰سال عمر مي‌كند. هيچ گونه گرد و غباري را هم جذب نمي‌كند و با وجود اين كه يك درصد شيشه وزن دارد بسيار محكم است اين پليمر همچنين اشعه ماوراءبنفش UVرا كه براي رشد گياهان لازم است از خود عبور مي‌دهد و نور آفتاب، خواص آن را تغيير نمي‌دهد.

روي اين پوشش‌ها لانه زنبور و چشم حشرات شبيه‌سازي شده است درون گلخانه استوايي آبشار مصنوعي نيز ساخته شده است.

اطلاعات راجع به پروژه عدن انگليس

در خارج گلخانه درياچه‌اي با مساحت هزار و ۲۳۱متر مربع وجود دارد. پيش از ورود به باغ، براي جلوگيري از ورود آفت گياهي وارد قرنطينه مي‌شوند و تحت آزمايش‌هاي سختي قرار مي‌گيرند. گياهان درون باغ از قلمستان‌ها و ايستگاه‌هاي تحقيقات و باغهاي گياه‌شناسي سراسر جهان به صورت دانه يا قلمه آورده شده‌اند.

اين مكان به عنوان يكي از پر بازديد ترين اماكن توريستي داراي خداماتي رفاهي فراواني براي آن ها ميباشد از اين خدمات ميتوانم به رستوران و فضاي بازي براي كودكان اشاره كرد.

اهداف آينده پروژه عدن انگليس

بنا بر موسسان باغ عدن اين پروژه همچنان ادامه دارد و مرحله بعدي آن ساخت گلخانه مناطق خشك است. هدف از ساخت آن نه تنها تحقيقات بلكه بازديد عموم و آموزش كودكان و والدين آنها براي رفتار صحيح با دوست آشنا و قديمي بشر طبيعت و گياهان است.

ما بهترين مسير را براي گرفتن وقت سفارت انگليس،اخذ ويزاي انگليس و در نهايت اقامت در انگليس با تور انگليس پيش روي شما خواهيم گذاشت.

آدرس:

Bodelva, Par PL24 2SG, UK

منبع

fa.wikipedia

iranankara


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۰۹:۳۹ توسط:pickupvisa موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :